DLACZEGO WARTO?

Elastyczność przede wszystkim

Głównym założeniem Ubera jest to, by dać kierowcom całkowitą swobodę i możliwość swobodnego dobierania godzin, w których jeżdżą. To Ty jesteś szefem i nikt nie będzie Ci tej roli odbierać. Sam decydujesz, o której wstajesz i ile będziesz jeździł. W dowolnym momencie możesz wziąć wolne lub wyjechać na urlop. Jednocześnie wiesz, ile zarobiłeś w danym okresie. Jeśli będziesz chciał podciągnąć wynik – nic nie stoi na przeszkodzie. W końcu to Ty tu decydujesz. Oczywiście możesz traktować Ubera jako dodatkowy zarobek lub podstawowy. Sam zobaczysz, co będzie Ci się bardziej opłacało.

Łatwa obsługa

Nie znasz dobrze wszystkich ulic Krakowa? To nie problem! Jako kierowca Ubera masz dostęp do świetnej nawigacji, która wybierze najkrótszą i najlepsza drogę. Pokaże Ci, w jaki sposób dojechać po pasażera i zaprowadzi Cię do miejsca docelowego. Nie musisz nawet nic sam wpisywać, wszystkie dane zaczytają się automatycznie. Wyświetlą Ci się także informacje o osobie, po którą podjeżdżasz, wraz z jej zdjęciem i imieniem. Ponadto masz stały dostęp do systemu rozliczeń, więc wiesz dokładnie, ile zarobiłeś i jakiej wielkości przelew dostaniesz.

Dbałość o bezpieczeństwo

Priorytetem dla Ubera było stworzenie takich warunków, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno kierowcom, jak i pasażerom. Właśnie z tego względu płatność za przejazdy jest bezgotówkowa. Żadna ze stron nie musi mieć przy sobie pieniędzy. Opłata jest pobierana po zakończonym kursie, wprost z konta klienta. Jednocześnie odpowiednia kwota zostaje doliczona dla Ciebie. Wszyscy użytkownicy Ubera są zarejestrowani z imienia i nazwiska. Podjeżdżając pod wskazany adres, dostajesz z wyprzedzeniem informacje o tym, kto będzie z Tobą jechał. Wyświetlona zostanie także średnia punktów, jakie danej osobie wystawili inni kierowcy Ubera.

Wysokie zarobki

Czy wiesz, że możesz zarobić niemal 2 tysiące jeżdżąc z Uberem mniej niż 20 godzin tygodniowo? Pomyśl, jak duży będzie przelew, jeśli będziesz dla Ubera pracował dłużej! Tak naprawdę zarobki zależą tu niemal tylko i wyłącznie od Ciebie. Sam decydujesz kiedy i ile będziesz jeździł. A to nie wszystko. Jako kierowca Ubera możesz liczyć na zniżki przy tankowaniu u zrzeszonych partnerów. Korzystne rabaty oferują również warsztaty samochodowe, biura rachunkowe i wiele innych branż, których możesz potrzebować jeżdżąc regularnie.

Kto może być kierowcą Ubera?

Kierowca Ubera musi przede wszystkim lubić jeździć i dobrze czuć się za kółkiem. Ponadto wymagamy, by miał ukończonych 21 lat i czyste konto punktów karnych. Przyda Ci się również auto co najmniej czterodrzwiowe i w dobrym stanie oraz smartfon (iPhone 4s albo Android 2013 lub nowsze). Jeśli jednak Twój samochód albo telefon nie spełniają tych wymagań, zgłoś to nam. Pomożemy Ci w tej kwestii.